Os 5409 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.31 | 4 | |||
Pilínkov | 12.36 | 12.36 | |||
Jeřmanice | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Rádlo | 12.46 | 12.46 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 12.50 | 12.51 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 12.57 | 12.58 | 3 | ||
Sedlejovice | 13.02 | 13.02 | |||
Sychrov | 13.05 | 13.06 | 3 | ||
Doubí u Turnova | 13.10 | 13.10 | |||
Turnov | 13.15 | 13.21 | 1/1 | ||
Dolánky | 13.25 | 13.25 | |||
Malá Skála | 13.30 | 13.30 | 3 | ||
Líšný | 13.33 | 13.33 | |||
Železný Brod | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Semily | 13.45 | 13.58 | 3 | ||
Nedvězí | 14.02 | 14.02 | |||
Košťálov | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Libštát | 14.10 | 14.10 | |||
Bělá u Staré Paky | 14.15 | 14.15 | |||
Stará Paka | 14.21 | Chlumecké 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster