Os 4841 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Abfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 16.13 | 1 | |||
Kralice nad Oslavou | 16.20 | 16.21 | 1 | ||
Rapotice | 16.28 | 16.31 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 16.35 | 16.35 | |||
Zastávka u Brna | 16.41 | 16.42 | 3 | ||
Rosice u Brna | 16.45 | 16.45 | |||
Tetčice | 16.48 | 16.49 | 3 | ||
Omice | 16.53 | 16.53 | |||
Střelice | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Brno-Horní Heršpice | 17.07 | 17.07 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.14 | VI |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster