Os 4765 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.25 | 4 | |||
Semanín | 22.29 | 22.30 | |||
Opatov | 22.33 | 22.34 | 4 | ||
Opatovec | 22.36 | 22.37 | |||
Svitavy | 22.40 | 22.41 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 22.43 | 22.44 | |||
Hradec nad Svitavou | 22.47 | 22.47 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 22.53 | 22.53 | |||
Březová nad Svitavou | 22.56 | 22.56 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 22.58 | 22.58 | |||
Rozhraní | 23.01 | 23.01 | |||
Letovice | 23.07 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci