Os 3159 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 13.45 | 1 | |||
Pržno | 13.49 | 13.49 | |||
Baška | 13.53 | 13.54 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 13.58 | 14.02 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 14.06 | 14.07 | 4 | ||
Paskov | 14.12 | 14.14 | 1/1 | ||
Vratimov | 14.18 | 14.18 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.22 | 14.23 | 3 | ||
Ostrava-Kunčičky | 14.26 | 14.26 | |||
Ostrava střed | 14.29 | 14.29 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 14.31 | 14.31 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.35 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster