Os 2946 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 17.02 | 3/4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 17.07 | ||||
Návsí (Nawsie) | 17.10 | 17.11 | 1/1 | ||
Hrádek (Gródek) | 17.14 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 17.17 | 17.18 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 17.21 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 17.26 | 17.27 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 17.29 | 17.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 17.31 | 17.32 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.36 | 17.38 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 17.44 | 17.44 | |||
Louky nad Olší | 17.47 | 17.47 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 18.12 | 18.12 | |||
Bohumín | 18.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci