Os 28403 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 5.31 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 5.35 | 5.35 | |||
Bežerovice | 5.39 | 5.39 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 5.49 | 5.49 | |||
Všechlapy | 5.52 | 5.52 | |||
Třebelice | 5.54 | 5.54 | |||
Čenkov u Malšic | 5.57 | 5.57 | |||
Malšice | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Libějice | 6.05 | 6.05 | |||
Slapy | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Horky u Tábora | 6.11 | 6.11 | |||
Tábor | 6.20 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster