Os 25826 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 17.31 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 17.35 | 17.35 | |||
Praha-Holyně | 17.38 | 17.38 | |||
Praha-Řeporyje | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Zbuzany | 17.47 | 17.47 | |||
Rudná u Prahy | 17.52 | 17.52 | 3 | ||
Nučice | 17.57 | 17.59 | 2 | ||
Nučice zastávka | 18.01 | 18.01 | |||
Loděnice | 18.07 | 18.07 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 18.12 | 18.12 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Beroun | 18.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci