Os 20047 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 20.55 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 20.59 | 20.59 | |||
Černovír | 21.02 | 21.03 | |||
Lanšperk | 21.05 | 21.09 | 2 | ||
Hnátnice | 21.11 | 21.12 | |||
Dolní Dobrouč | 21.14 | 21.14 | |||
Letohrad | 21.19 | 21.20 | 4 | ||
Verměřovice | 21.25 | 21.25 | |||
Jablonné nad Orlicí | 21.30 | 21.30 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 21.33 | 21.33 | |||
Těchonín | 21.37 | 21.37 | |||
Mladkov | 21.42 | 21.42 | |||
Lichkov | 21.45 | 21.46 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 21.52 | 21.54 | 2 | ||
Králíky zastávka | 21.57 | 21.57 | |||
Králíky | 22.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster