..: Trasa vlaku Sp 1955 - JŘ 2014 :..
Sp 1955
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hradec Králové hlavní nádraží   13.05 2
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  13.10 13.11 2
  Třebechovice pod Orebem  13.18 13.20 3
  Týniště nad Orlicí  13.28 13.31 5
  Čestice  13.37 13.37 
  Častolovice  13.40 13.41 3
  Kostelec nad Orlicí město  13.44 13.45 
  Doudleby nad Orlicí  13.50 13.51 5
  Záměl  13.54 13.55 
  Potštejn  13.58 14.04 2
  Sopotnice  14.07 14.07 
  Litice nad Orlicí  14.10 14.11 2
  Bohousová  14.14 14.14 
  Žamberk  14.21 14.22 3
  Lukavice v Čechách  14.26 14.27 
  Letohrad  14.31  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster