Os 19059 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.25 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 14.29 | 14.30 | 3 | ||
Praha-Krč | 14.36 | 14.37 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 14.41 | 14.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Praha-Komořany | 14.47 | 14.47 | |||
Praha-Zbraslav | 14.50 | 14.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 14.54 | 14.54 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.57 | 15.02 | 2 | ||
Skochovice | 15.05 | 15.05 | |||
Měchenice | 15.08 | 15.08 | |||
Klínec | 15.14 | 15.14 | |||
Bojov | 15.18 | 15.18 | |||
Bojanovice | 15.21 | 15.21 | |||
Čisovice | 15.25 | 15.41 | 2 | ||
Rymaně | 15.46 | 15.46 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 15.55 | 15.55 | |||
Malá Hraštice | 16.00 | 16.00 | |||
Mokrovraty | 16.05 | 16.05 | |||
Stará Huť | 16.10 | 16.10 | |||
Dobříš | 16.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia