..: Trasa vlaku Os 19059 - JŘ 2014 :..
Os 19059
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.25 5
  Praha-Vršovice  14.29 14.30 3
  Praha-Krč  14.36 14.37 2/2
  Praha-Braník  14.41 14.41 3
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 
  Praha-Komořany  14.47 14.47 
  Praha-Zbraslav  14.50 14.50 
  Dolní Břežany-Jarov  14.54 14.54 
  Vrané nad Vltavou  14.57 15.02 2
  Skochovice  15.05 15.05 
  Měchenice  15.08 15.08 
  Klínec  15.14 15.14 
  Bojov  15.18 15.18 
  Bojanovice  15.21 15.21 
  Čisovice  15.25 15.41 2
  Rymaně  15.46 15.46 
  Mníšek pod Brdy  15.49 15.50 3
  Nová Ves pod Pleší  15.55 15.55 
  Malá Hraštice  16.00 16.00 
  Mokrovraty  16.05 16.05 
  Stará Huť  16.10 16.10 
  Dobříš  16.13  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök