Os 19057 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.55 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 13.06 | 13.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 13.11 | 13.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 13.14 | 13.14 | |||
Praha-Komořany | 13.17 | 13.17 | |||
Praha-Zbraslav | 13.20 | 13.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 13.24 | 13.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 13.27 | 13.32 | 2 | ||
Skochovice | 13.35 | 13.35 | |||
Měchenice | 13.38 | 13.38 | |||
Klínec | 13.44 | 13.44 | |||
Bojov | 13.48 | 13.48 | |||
Bojanovice | 13.51 | 13.51 | |||
Čisovice | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Rymaně | 14.01 | 14.01 | |||
Mníšek pod Brdy | 14.04 | 14.05 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 14.10 | 14.10 | |||
Malá Hraštice | 14.15 | 14.15 | |||
Mokrovraty | 14.20 | 14.20 | |||
Stará Huť | 14.25 | 14.25 | |||
Dobříš | 14.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy