..: Trasa vlaku Os 19050 - JŘ 2014 :..
Os 19050
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   3.34 2
  Stará Huť  3.37 3.37 
  Mokrovraty  3.42 3.42 
  Malá Hraštice  3.48 3.48 
  Nová Ves pod Pleší  3.53 3.53 
  Mníšek pod Brdy  3.59 4.00 3
  Rymaně  4.02 4.02 
  Čisovice  4.08 4.08 3
  Bojanovice  4.12 4.12 
  Bojov  4.15 4.15 
  Měchenice  4.26 4.26 
  Skochovice  4.28 4.28 
  Vrané nad Vltavou  4.31 4.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  4.35 4.35 
  Praha-Zbraslav  4.38 4.38 
  Praha-Komořany  4.42 4.42 
  Praha-Modřany zastávka  4.44 4.44 
  Praha-Braník  4.48 4.48 3
  Praha-Krč  4.52 4.52 2/2
  Praha-Vršovice  5.00 5.01 2
  Praha hlavní nádraží  5.05  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia