..: Trasa vlaku Os 19019 - JŘ 2014 :..
Os 19019
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.25 4
  Praha-Vršovice  18.29 18.30 3
  Praha-Krč  18.36 18.37 2/2
  Praha-Braník  18.41 18.41 3
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 
  Praha-Komořany  18.47 18.47 
  Praha-Zbraslav  18.50 18.50 
  Dolní Břežany-Jarov  18.54 18.54 
  Vrané nad Vltavou  18.57 18.58 2
  Skochovice  19.01 19.01 
  Měchenice  19.04 19.04 
  Klínec  19.10 19.10 
  Bojov  19.14 19.14 
  Bojanovice  19.17 19.17 
  Čisovice  19.21 19.37 2
  Rymaně  19.42 19.42 
  Mníšek pod Brdy  19.45 19.46 3
  Nová Ves pod Pleší  19.51 19.51 
  Malá Hraštice  19.56 19.56 
  Mokrovraty  20.01 20.01 
  Stará Huť  20.06 20.06 
  Dobříš  20.09  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci