..: Trasa vlaku Os 19005 - JŘ 2014 :..
Os 19005
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   5.25 5
  Praha-Vršovice  5.29 5.30 3
  Praha-Krč  5.36 5.37 2/2
  Praha-Braník  5.41 5.41 3
  Praha-Modřany zastávka  5.44 5.44 
  Praha-Komořany  5.47 5.47 
  Praha-Zbraslav  5.50 5.50 
  Dolní Břežany-Jarov  5.54 5.54 
  Vrané nad Vltavou  5.57 6.02 2
  Skochovice  6.05 6.05 
  Měchenice  6.08 6.08 
  Bojov  6.18 6.18 
  Bojanovice  6.21 6.21 
  Čisovice  6.25 6.41 2
  Rymaně  6.46 6.46 
  Mníšek pod Brdy  6.49 6.50 3
  Nová Ves pod Pleší  6.55 6.55 
  Malá Hraštice  7.00 7.00 
  Mokrovraty  7.05 7.05 
  Stará Huť  7.10 7.10 
  Dobříš  7.13  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster