..: Trasa vlaku Os 19004 - JŘ 2014 :..
Os 19004
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   6.04 2
  Stará Huť  6.07 6.07 
  Mokrovraty  6.12 6.12 
  Malá Hraštice  6.18 6.18 
  Nová Ves pod Pleší  6.23 6.23 
  Mníšek pod Brdy  6.29 6.30 3
  Rymaně  6.32 6.32 
  Čisovice  6.38 6.38 3
  Bojanovice  6.42 6.42 
  Bojov  6.45 6.45 
  Měchenice  6.56 6.56 
  Skochovice  6.58 6.58 
  Vrané nad Vltavou  7.01 7.02 2
  Dolní Břežany-Jarov  7.05 7.05 
  Praha-Zbraslav  7.08 7.08 
  Praha-Komořany  7.12 7.12 
  Praha-Modřany zastávka  7.14 7.14 
  Praha-Braník  7.18 7.18 3
  Praha-Krč  7.22 7.22 2/2
  Praha-Vršovice  7.30 7.31 2
  Praha hlavní nádraží  7.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy