..: Trasa vlaku Os 19002 - JŘ 2014 :..
Os 19002
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   4.42 2
  Stará Huť  4.45 4.45 
  Mokrovraty  4.50 4.50 
  Malá Hraštice  4.56 4.56 
  Nová Ves pod Pleší  5.01 5.01 
  Mníšek pod Brdy  5.07 5.30 3
  Rymaně  5.32 5.32 
  Čisovice  5.38 5.38 3
  Bojanovice  5.42 5.42 
  Bojov  5.45 5.45 
  Měchenice  5.56 5.56 
  Skochovice  5.58 5.58 
  Vrané nad Vltavou  6.01 6.02 2
  Dolní Břežany-Jarov  6.05 6.05 
  Praha-Zbraslav  6.08 6.08 
  Praha-Komořany  6.12 6.12 
  Praha-Modřany zastávka  6.14 6.14 
  Praha-Braník  6.18 6.18 3
  Praha-Krč  6.22 6.22 2/2
  Praha-Vršovice  6.30 6.31 2
  Praha hlavní nádraží  6.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia