Sp 1728 „Cimburk“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.35 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 12.40 | 12.41 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 12.45 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 12.49 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 12.54 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 12.59 | 13.01 | 1 | ||
Bzenec | 13.10 | 13.11 | 4 | ||
Vracov | 13.14 | 13.15 | |||
Kyjov zastávka | 13.23 | 13.23 | |||
Kyjov | 13.27 | 13.28 | 4 | ||
Nemotice | 13.41 | 13.41 | 4 | ||
Nesovice | 13.49 | 13.49 | 4 | ||
Bučovice | 13.56 | 13.57 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 14.05 | 14.06 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 14.10 | 14.10 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.33 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci