Os 15022 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 18.58 | 1 | |||
Džbánov | 19.03 | 19.03 | |||
Hrušová | 19.06 | 19.06 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 19.08 | 19.10 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 19.12 | 19.12 | |||
Řídký | 19.16 | 19.16 | |||
Tržek | 19.18 | 19.18 | |||
Litomyšl-Nedošín | 19.22 | 19.22 | |||
Litomyšl zastávka | 19.25 | 19.25 | |||
Litomyšl | 19.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster