..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 20528 « předchozí | další » |
Trasa:
Hanušovice 18.02, Dolní Lipka 18.35-18.42, Lichkov 18.48-18.49, Letohrad 19.16-19.17, Ústí nad Orlicí 19.36 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 11.6.2013 (RaPa) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Hanušovice - Letohrad jede v a od 13.IV. Letohrad - Ústí nad Orlicí jede v od 14.IV., nejede 5., 6.VII., 28.IX., 27.X. Souprava odjede v , kromě 5., 6.VII., 28.IX., 27.X., do České Třebové jako Sv 1. nsl 5079 v 20.00
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
810 [CZ-ČD]
Hanušovice - Letohrad - Ústí nad Orlicí
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu