..: Trasa vlaku Os 18351 - JŘ 2013 :..
Vlak Os 18351 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Šumperk   6.35 2A/2
  Bludov  6.40 6.42 2/3
  Ruda nad Moravou  6.58 6.59 3
  Bohdíkov  7.05 7.06 4
  Hanušovice  7.14 8.15 5
  Vlaské  8.20 8.21 
  Podlesí  8.27 8.28 
  Červený Potok  8.37 8.38 2
  Prostřední Lipka  8.41 8.42 
  Dolní Lipka  8.48 8.51 2
  Králíky zastávka  8.54 8.55 
  Králíky  8.58  2

jede 9.III.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; Historický motorový vlak; ; SNĚŽNICKÝ MOTORÁČEK


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster