Os 9942 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 18.42 | 18.43 | 3 | ||
Praha-Radotín | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Černošice | 18.55 | 18.56 | |||
Dobřichovice | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Řevnice | 19.05 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster