Os 9325 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.17 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 12.23 | 12.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 12.27 | 12.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 12.29 | 12.29 | |||
Praha-Běchovice | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 12.38 | 12.38 | |||
Úvaly | 12.43 | 12.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 12.48 | 12.48 | |||
Rostoklaty | 12.51 | 12.51 | |||
Český Brod | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Klučov | 12.59 | 12.59 | |||
Poříčany | 13.02 | 13.02 | 1 | ||
Tatce | 13.06 | 13.06 | |||
Pečky | 13.09 | 13.14 | 2 | ||
Cerhenice | 13.17 | 13.17 | |||
Velim | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 13.23 | 13.23 | |||
Kolín zastávka | 13.27 | 13.27 | |||
Kolín | 13.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci