R 871 „Špilberk“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B256 + 2xBd264 + BDs450 + AB349/AB350 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.47 | 4 | |||
Praha-Libeň | 11.53 | 11.54 | 3 | ||
Kolín | 12.33 | 12.35 | 2 | ||
Přelouč | 12.50 | 12.51 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.00 | 13.02 | 4 | ||
Choceň | 13.20 | 13.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 13.38 | 13.39 | praľské/3 | ||
Česká Třebová | 13.48 | 13.49 | 4 | ||
Svitavy | 13.59 | 14.00 | 2/3 | ||
Březová nad Svitavou | 14.11 | 14.12 | 3 | ||
Letovice | 14.20 | 14.21 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 14.29 | 14.30 | 2 | ||
Blansko | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.02 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster