Os 8716 | |
Řazení vlaku: 2x814 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 15.27 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 15.32 | 15.33 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 15.38 | 15.38 | |||
Hrdlořezy | 15.41 | 15.41 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 15.44 | 15.44 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Majdalena | 15.52 | 15.53 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 15.55 | 15.56 | |||
Třeboň lázně | 16.04 | 16.05 | |||
Třeboň | 16.08 | 16.09 | 1 | ||
Lužnice | 16.14 | 16.14 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 16.19 | 16.20 | 1 | ||
Frahelž | 16.23 | 16.24 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 16.27 | 16.28 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster