Os 8711 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 13.43 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 13.48 | 13.48 | |||
Frahelž | 13.52 | 13.52 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 13.56 | 13.57 | 1 | ||
Lužnice | 14.02 | 14.02 | |||
Třeboň | 14.06 | 14.09 | 2 | ||
Třeboň lázně | 14.12 | 14.13 | |||
Majdalena zastávka | 14.20 | 14.20 | |||
Majdalena | 14.23 | 14.24 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 14.29 | 14.30 | 4 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 14.32 | 14.33 | |||
Hrdlořezy | 14.35 | 14.36 | |||
Dvory nad Lužnicí | 14.39 | 14.39 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
České Velenice | 14.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy