..: Trasa vlaku Os 8704 - JŘ 2013 :..
Os 8704
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   6.09 2
  Nová Ves nad Lužnicí  6.14 6.15 1
  Dvory nad Lužnicí  6.20 6.20 
  Hrdlořezy  6.22 6.22 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  6.25 6.26 
  Suchdol nad Lužnicí  6.28 6.28 3
  Majdalena  6.33 6.34 3
  Majdalena zastávka  6.36 6.36 
  Třeboň lázně  6.44 6.45 
  Třeboň  6.48 6.49 3
  Lužnice Neobsazená zastávka  6.53 6.53 
  Lomnice nad Lužnicí  6.59 6.59 2
  Frahelž  7.02 7.02 
  Vlkov nad Lužnicí  7.06 7.06 
  Veselí nad Lužnicí  7.12  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy