..: Trasa vlaku Os 8702 - JŘ 2013 :..
Os 8702
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   4.44 2
  Nová Ves nad Lužnicí  4.49 4.50 1
  Dvory nad Lužnicí  4.55 4.55 
  Hrdlořezy  4.58 4.58 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  5.00 5.00 
  Suchdol nad Lužnicí  5.02 5.03 3
  Majdalena  5.08 5.09 3
  Majdalena zastávka  5.12 5.12 
  Třeboň lázně  5.19 5.19 
  Třeboň  5.22 5.25 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  5.30 5.30 
  Lomnice nad Lužnicí  5.34 5.35 2
  Frahelž  5.38 5.38 
  Vlkov nad Lužnicí  5.42 5.42 
  Veselí nad Lužnicí  5.48  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia