Os 8702 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 4.44 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 4.49 | 4.50 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 4.55 | 4.55 | |||
Hrdlořezy | 4.58 | 4.58 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 5.00 | 5.00 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 5.02 | 5.03 | 3 | ||
Majdalena | 5.08 | 5.09 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 5.12 | 5.12 | |||
Třeboň lázně | 5.19 | 5.19 | |||
Třeboň | 5.22 | 5.25 | 1 | ||
Lužnice | 5.30 | 5.30 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 5.34 | 5.35 | 2 | ||
Frahelž | 5.38 | 5.38 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 5.42 | 5.42 | |||
Veselí nad Lužnicí | 5.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci