Os 8202 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279/Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 5.25 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 5.28 | 5.29 | |||
Hrdějovice | 5.32 | 5.33 | |||
Hosín | 5.35 | 5.35 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Chotýčany | 5.47 | 5.48 | 3 | ||
Ševětín | 5.52 | 5.52 | 2 | ||
Neplachov | 5.56 | 5.56 | |||
Dynín | 6.00 | 6.01 | 2 | ||
Horusice | 6.05 | 6.06 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.09 | 6.09 | |||
Veselí nad Lužnicí | 6.13 | 6.16 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 6.20 | 6.20 | |||
Soběslav | 6.26 | 6.28 | 3 | ||
Roudná | 6.33 | 6.34 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 6.36 | 6.37 | |||
Planá nad Lužnicí | 6.40 | 6.41 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 6.44 | 6.45 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 6.47 | 6.47 | |||
Tábor | 6.50 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök