Vlak Os 8008 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.01 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 11.04 | 11.05 | |||
Hluboká nad Vltavou | 11.09 | 11.10 | 2 | ||
Zliv | 11.15 | 11.16 | 1/2 | ||
Zbudov | 11.21 | 11.21 | |||
Dívčice | 11.23 | 11.24 | 3 | ||
Záblatíčko | 11.27 | 11.27 | |||
Číčenice | 11.31 | 11.33 | 2 | ||
Milenovice | 11.36 | 11.36 | |||
Protivín zastávka | 11.39 | 11.39 | |||
Protivín | 11.41 | 11.42 | 3 | ||
Skály | 11.46 | 11.46 | |||
Heřmaň obec | 11.48 | 11.48 | |||
Ražice | 11.51 | 11.51 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 11.54 | 11.54 | |||
Čejetice | 11.57 | 11.58 | 2 | ||
Modlešovice | 12.00 | 12.00 | |||
Strakonice | 12.05 | 3 |
jede v – a 28.XII., nejede 24. – 26.XII., 1.I., 1.IV., 1., 8.V., 4.VII., 28.X.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy