Os 7406 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.05 | 2z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 7.07 | 7.08 | I | ||
Plzeň-Skvrňany | 7.11 | 7.11 | |||
Vejprnice | 7.16 | 7.18 | 3 | ||
Tlučná | 7.22 | 7.22 | |||
Nýřany | 7.25 | 7.26 | 2 | ||
Zbůch | 7.30 | 7.31 | |||
Chotěšov u Stoda | 7.34 | 7.35 | |||
Stod | 7.39 | 7.40 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 7.43 | 7.43 | |||
Holýšov | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 7.52 | 7.52 | |||
Staňkov | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Osvračín | 8.02 | 8.03 | |||
Blížejov | 8.07 | 8.08 | 3 | ||
Milavče | 8.12 | 8.13 | |||
Domažlice | 8.22 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy