Os 7006/7 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 10.40 | 2/2 | |||
Cheb | 11.21 | 3 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 10.43 | 10.43 | |||
Tršnice | 11.26 | 11.26 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 10.47 | 10.49 | 1/2 | ||
Nebanice | 11.32 | 11.32 | |||
Dolní Žandov | 10.53 | 10.54 | 1/3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 11.35 | 11.36 | 3 | ||
Salajna | 10.57 | 10.57 | |||
Dasnice | 11.42 | 11.42 | 5 | ||
Lipová u Chebu | 11.00 | 11.01 | 2 | ||
Hlavno | 11.47 | 11.47 | |||
Stebnice | 11.03 | 11.03 | |||
Citice | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 11.06 | 11.06 | |||
Sokolov | 11.54 | 11.55 | 2 | ||
Cheb | 11.10 | 3 | |||
Královské Poříčí | 11.57 | 11.58 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Chodov | 12.08 | 12.09 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 12.14 | 12.15 | 1 | ||
Karlovy Vary | 12.20 | 12.22 | 1/1 | ||
Dalovice | 12.25 | 12.25 | 5 | ||
Hájek | 12.31 | 12.31 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 12.38 | 12.39 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 12.50 | 12.51 | 1/2 | ||
Boč | 12.54 | 12.54 | |||
Perštejn | 12.57 | 12.58 | 2 | ||
Kotvina | 13.01 | 13.01 | |||
Klášterec nad Ohří | 13.05 | 13.07 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.12 | 13.13 | 3 | ||
Málkov | 13.19 | 13.19 | |||
Chomutov | 13.24 | 13.26 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 13.28 | 13.29 | |||
Jirkov zastávka | 13.32 | 13.33 | |||
Třebušice | 13.42 | 13.43 | 1 | ||
Most | 13.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia