Os 6943 | |
Řazení vlaku: 162 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.55 | 1 | |||
Vilsnice | 4.58 | 4.58 | |||
Choratice | 5.01 | 5.01 | |||
Dobkovice | 5.03 | 5.03 | |||
Povrly-Roztoky | 5.06 | 5.07 | |||
Povrly | 5.09 | 5.10 | 1/2 | ||
Neštědice | 5.11 | 5.12 | |||
Mojžíř | 5.14 | 5.14 | |||
Neštěmice | 5.16 | 5.17 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.19 | 5.19 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.22 | 5.29 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 5.36 | 5.36 | |||
Prackovice nad Labem | 5.39 | 5.40 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 5.42 | 5.42 | |||
Malé Žernoseky | 5.45 | 5.45 | |||
Lovosice město | 5.47 | 5.48 | |||
Lovosice | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 5.55 | 5.55 | 2 | ||
Hrdly | 5.57 | 5.58 | |||
Hrobce | 6.01 | 6.02 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 6.05 | 6.06 | 1/3 | ||
Hněvice | 6.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster