Os 6816 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.28 | 1 | |||
Vilsnice | 12.31 | 12.31 | |||
Choratice | 12.34 | 12.34 | |||
Dobkovice | 12.36 | 12.36 | |||
Povrly-Roztoky | 12.39 | 12.40 | |||
Povrly | 12.42 | 12.43 | 1/2 | ||
Neštědice | 12.44 | 12.45 | |||
Mojžíř | 12.46 | 12.47 | |||
Neštěmice | 12.49 | 12.49 | |||
Ústí nad Labem sever | 12.51 | 12.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.55 | 12.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 12.59 | 13.00 | 2 | ||
Bohosudov | 13.09 | 13.10 | 2 | ||
Proboštov | 13.12 | 13.13 | |||
Teplice v Čechách | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Řetenice | 13.19 | 13.20 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 13.22 | 13.23 | 2 | ||
Duchcov | 13.26 | 13.27 | |||
Želénky | 13.29 | 13.30 | |||
Chotějovice | 13.32 | 13.33 | |||
Bílina | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 13.39 | 13.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 13.43 | 13.44 | |||
Most | 13.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy