SC 516 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.27 | ||||
Ostrava-Svinov | 17.34 | 17.37 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.23 | 18.25 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.39 | 20.45 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.52 | 20.53 | 3A | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.11 | 2A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster