Os 4719 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 10.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 11.00 | 11.01 | |||
Zboněk | 11.03 | 11.03 | |||
Svitávka | 11.06 | 11.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 11.09 | 11.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 11.16 | 11.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 11.20 | 11.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 11.23 | 11.23 | |||
Blansko město | 11.26 | 11.27 | |||
Blansko | 11.28 | 11.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 11.36 | 11.37 | |||
Adamov | 11.38 | 11.39 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 11.42 | 11.42 | |||
Bílovice nad Svitavou | 11.47 | 11.47 | |||
Brno-Židenice | 11.53 | 11.53 | |||
Brno hlavní nádraží | 11.58 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster