Os 4629 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 17.00 | 3/3 | |||
Hradčany | 17.02 | 17.03 | |||
Čebín | 17.05 | 17.06 | |||
Kuřim | 17.11 | 17.12 | 2/1 | ||
Česká | 17.15 | 17.15 | |||
Brno-Řečkovice | 17.19 | 17.20 | |||
Brno-Královo Pole | 17.22 | 17.23 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 17.26 | 17.26 | |||
Brno-Židenice | 17.32 | 17.32 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.37 | 17.40 | I | ||
Modřice | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 17.51 | 17.52 | |||
Rajhrad | 17.54 | 17.55 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 17.58 | 17.58 | |||
Hrušovany u Brna | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Žabčice | 18.04 | 18.05 | |||
Vranovice | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Pouzdřany | 18.13 | 18.13 | |||
Popice | 18.16 | 18.17 | |||
Šakvice | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Zaječí | 18.25 | 18.26 | 1/2 | ||
Rakvice | 18.29 | 18.29 | |||
Podivín | 18.32 | 18.33 | 1/4 | ||
Ladná | 18.36 | 18.37 | |||
Břeclav | 18.44 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster