Os 4224 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 15.44 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 15.49 | 15.49 | |||
Říkovice | 15.53 | 1/2 | |||
Břest | 15.56 | 15.56 | |||
Hulín | 16.00 | 16.04 | 3/4 | ||
Záhlinice | 16.07 | ||||
Tlumačov | 16.11 | 1 | |||
Otrokovice | 16.15 | 16.16 | 2/4 | ||
Napajedla | 16.20 | 2/3 | |||
Spytihněv | 16.23 | ||||
Huštěnovice | 16.27 | 2 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.31 | 16.32 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 16.35 | ||||
Nedakonice | 16.38 | 2 | |||
Moravský Písek zastávka | 16.41 | 16.42 | |||
Moravský Písek | 16.44 | 16.45 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 16.49 | 16.50 | 1 | ||
Rohatec | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 16.59 | 16.59 | |||
Hodonín | 17.03 | 17.05 | 2 | ||
Lužice | 17.09 | 17.09 | 1/4 | ||
Moravská Nová Ves | 17.12 | 17.13 | 1/2 | ||
Hrušky zastávka | 17.16 | 17.16 | |||
Břeclav | 17.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster