Os 3229 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 17.19 | 1 | |||
Prosenice | 17.25 | 17.26 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 17.29 | 17.29 | |||
Lipník nad Bečvou | 17.33 | 17.38 | 1/1 | ||
Drahotuše | 17.44 | 17.44 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 17.49 | 17.50 | 2/2 | ||
Hranice na Moravě město | 17.55 | 17.56 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 17.58 | 17.59 | |||
Černotín | 18.01 | 18.02 | |||
Špičky | 18.05 | 18.05 | |||
Milotice nad Bečvou | 18.07 | 18.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 18.16 | 18.16 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 18.21 | 18.23 | 3 | ||
Brňov | 18.27 | 18.27 | |||
Bystřička | 18.30 | 18.30 | 2 | ||
Jablůnka | 18.35 | 18.35 | 4 | ||
Vsetín | 18.41 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia