Os 3113 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 21.38 | 2 | |||
Hostašovice | 21.46 | 21.47 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 21.51 | 21.51 | |||
Veřovice | 21.57 | 21.58 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 22.08 | 22.14 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 22.23 | 22.24 | 2 | ||
Čeladná | 22.28 | 22.28 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 22.35 | 22.37 | |||
Pržno | 22.41 | 22.41 | |||
Baška | 22.45 | 22.46 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 22.50 | 22.59 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 23.03 | 23.04 | 4 | ||
Paskov | 23.09 | 23.09 | 1/1 | ||
Vratimov | 23.14 | 23.14 | |||
Ostrava-Kunčice | 23.17 | 23.20 | 3 | ||
Ostrava střed | 23.27 | 23.27 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 23.29 | 23.29 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 23.32 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci