Os 26408 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 11.16 | 1/2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.22 | 11.28 | 5 | ||
Bukovno | 11.40 | 11.40 | |||
Líny | 11.43 | 11.43 | |||
Katusice | 11.46 | 11.49 | 2 | ||
Skalsko | 11.54 | 11.54 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 11.56 | 11.56 | |||
Trnová | 11.59 | 11.59 | |||
Vrátno | 12.03 | 12.03 | |||
Skramouš | 12.07 | 12.07 | |||
Mšeno | 12.11 | 12.25 | 3 | ||
Kanina | 12.30 | 12.30 | |||
Živonín | 12.34 | 12.34 | |||
Nebužely | 12.37 | 12.37 | |||
Lhotka u Mělníka | 12.43 | 12.43 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 12.45 | 12.45 | |||
Hleďsebe | 12.48 | 12.48 | |||
Mělnická Vrutice | 12.53 | 12.53 | |||
Velký Borek | 12.57 | 12.57 | |||
Mělník | 13.01 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci