Os 20207 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Solnice | 22.20 | 2 | |||
Solnice zastávka | 22.21 | 22.21 | |||
Rychnov nad Kněžnou zastávka | 22.28 | 22.28 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 22.30 | 22.31 | 2 | ||
Slemeno | 22.36 | 22.36 | |||
Synkov | 22.39 | 22.39 | |||
Častolovice zastávka | 22.42 | 22.42 | |||
Častolovice | 22.45 | 22.46 | 2 | ||
Čestice | 22.48 | 22.48 | |||
Lípa nad Orlicí | 22.52 | 22.52 | |||
Týniště nad Orlicí | 22.56 | 23.00 | 4 | ||
Třebechovice pod Orebem | 23.07 | 23.08 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 23.16 | 23.16 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 23.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster