Sp 1946 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 6.28 | 1 | |||
Nemyčeves | 6.34 | 6.34 | |||
Jičíněves | 6.38 | 6.38 | |||
Pševes | 6.43 | 6.43 | |||
Kopidlno | 6.46 | 6.47 | 3 | ||
Rožďalovice | 6.55 | 6.55 | 2 | ||
Ledečky | 6.58 | 6.58 | |||
Křinec | 7.03 | 7.04 | 3 | ||
Oskořínek | 7.09 | 7.09 | |||
Veleliby | 7.17 | 7.18 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 7.22 | 7.31 | 3 | ||
Nymburk město | 7.34 | 7.35 | 1/2 | ||
Hořátev | 7.39 | 7.39 | |||
Sadská | 7.43 | 7.52 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 7.55 | 7.55 | |||
Poříčany | 7.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster