Os 19059 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.30 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Praha-Krč | 14.41 | 14.41 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.50 | 14.50 | |||
Praha-Komořany | 14.52 | 14.52 | |||
Praha-Zbraslav | 14.56 | 14.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 15.00 | 15.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 15.03 | 15.04 | 2 | ||
Skochovice | 15.06 | 15.06 | |||
Měchenice | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Klínec | 15.15 | 15.15 | |||
Bojov | 15.20 | 15.20 | |||
Bojanovice | 15.23 | 15.23 | |||
Čisovice | 15.27 | 15.44 | 2 | ||
Rymaně | 15.50 | 15.50 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.52 | 15.53 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 15.58 | 15.58 | |||
Malá Hraštice | 16.03 | 16.03 | |||
Mokrovraty | 16.09 | 16.09 | |||
Stará Huť | 16.15 | 16.15 | |||
Dobříš | 16.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy