Os 19057 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.00 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Praha-Krč | 13.11 | 13.11 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 13.15 | 13.16 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 13.20 | 13.20 | |||
Praha-Komořany | 13.22 | 13.22 | |||
Praha-Zbraslav | 13.26 | 13.26 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 13.30 | 13.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 13.33 | 13.38 | 2 | ||
Skochovice | 13.40 | 13.40 | |||
Měchenice | 13.43 | 13.44 | 2 | ||
Klínec | 13.49 | 13.49 | |||
Bojov | 13.54 | 13.54 | |||
Bojanovice | 13.57 | 13.57 | |||
Čisovice | 14.01 | 14.01 | 2 | ||
Rymaně | 14.07 | 14.07 | |||
Mníšek pod Brdy | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 14.15 | 14.15 | |||
Malá Hraštice | 14.20 | 14.20 | |||
Mokrovraty | 14.26 | 14.26 | |||
Stará Huť | 14.32 | 14.32 | |||
Dobříš | 14.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia