Os 19021 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.00 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 22.04 | 22.05 | 2 | ||
Praha-Krč | 22.11 | 22.11 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 22.15 | 22.16 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 22.20 | 22.20 | |||
Praha-Komořany | 22.22 | 22.22 | |||
Praha-Zbraslav | 22.26 | 22.26 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 22.30 | 22.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 22.33 | 22.38 | 2 | ||
Skochovice | 22.40 | 22.40 | |||
Měchenice | 22.43 | 22.43 | |||
Bojov | 22.54 | 22.54 | |||
Bojanovice | 22.57 | 22.57 | |||
Čisovice | 23.01 | 23.01 | 2 | ||
Rymaně | 23.07 | 23.07 | |||
Mníšek pod Brdy | 23.09 | 23.10 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 23.15 | 23.15 | |||
Malá Hraštice | 23.20 | 23.20 | |||
Mokrovraty | 23.26 | 23.26 | |||
Stará Huť | 23.32 | 23.32 | |||
Dobříš | 23.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster