Os 19017 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.30 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Praha-Krč | 18.41 | 18.41 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.50 | 18.50 | |||
Praha-Komořany | 18.52 | 18.52 | |||
Praha-Zbraslav | 18.56 | 18.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.00 | 19.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.03 | 19.04 | 2 | ||
Skochovice | 19.06 | 19.06 | |||
Měchenice | 19.09 | 19.10 | 2 | ||
Klínec | 19.15 | 19.15 | |||
Bojov | 19.20 | 19.20 | |||
Bojanovice | 19.23 | 19.23 | |||
Čisovice | 19.27 | 19.27 | 2 | ||
Rymaně | 19.33 | 19.33 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.35 | 19.36 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 19.41 | 19.41 | |||
Malá Hraštice | 19.46 | 19.46 | |||
Mokrovraty | 19.52 | 19.52 | |||
Stará Huť | 19.58 | 19.58 | |||
Dobříš | 20.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy