Os 19004 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 6.07 | 1 | |||
Stará Huť | 6.10 | 6.10 | |||
Mokrovraty | 6.16 | 6.16 | |||
Malá Hraštice | 6.22 | 6.22 | |||
Nová Ves pod Pleší | 6.27 | 6.27 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.33 | 6.33 | 3 | ||
Rymaně | 6.35 | 6.35 | |||
Čisovice | 6.41 | 6.42 | 3 | ||
Bojanovice | 6.45 | 6.45 | |||
Bojov | 6.48 | 6.48 | |||
Měchenice | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Skochovice | 7.02 | 7.02 | |||
Vrané nad Vltavou | 7.06 | 7.07 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 7.10 | 7.10 | |||
Praha-Zbraslav | 7.13 | 7.14 | 3 | ||
Praha-Komořany | 7.17 | 7.17 | |||
Praha-Modřany zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Praha-Braník | 7.24 | 7.24 | 3 | ||
Praha-Krč | 7.28 | 7.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster