Sp 1786 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.34 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 10.37 | 10.38 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.58 | 11.01 | 2 | ||
Jaroměř | 11.16 | 11.17 | 4 | ||
Česká Skalice | 11.27 | 11.32 | 2 | ||
Starkoč | 11.38 | 11.39 | 4 | ||
Olešnice | 11.45 | 11.45 | |||
Červený Kostelec | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 11.53 | 11.53 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 11.56 | 11.56 | |||
Malé Svatoňovice | 12.00 | 12.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 12.04 | 12.05 | |||
Trutnov střed | 12.15 | 12.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 12.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster